подорожі

Читанка в Гуглі

Шукала в неті недавно інформацію про одного ілюстратора. Звичайно, через гугл. От що цікаво, з тим, що на Читанці є море книжок з його ілюстраціями, вона в результати пошуку не потрапила. А дуже шкода.
Я собі уявила, як студіки з різних закладів, які пишуть роботи про славних художників минулого, намагаються знайти приклади робіт - і не знаходять. Тільки тому, що роботи були в дитячих книжечках. А українські дитячі книжечки в неті є в невеликій кількості місць, найбільшим з яких є Читанка. А бідні студіки цього не знають. а тому навіть не можут побачити, які гарні роботи були мальовані для діток!
Я от про що подумала, гугл - він ж, напевно. відкритий до спілкування. І швидше за все зовсім не складно в контексний пошук включати і Читанку. Бо саму Чинтаку гугл знаходить без проблем!
Є у вас хтось, хто б з гуглом по-технічному міг би поспілкуватись?
babykiki

949, 950

Скоро фраза "на Читанці вже є 1000 книжок" не буде видаватися такою вже нереальною. А й чудово! Сьогодні святкуємо 950-тикнижжя) У якості подарунків дві книжки про хлопчисьок - Незнайка і Піноккіо.

Пригоди Незнайка у Сонячному місті
Ілюстрації Кіри та Віктора Григор'євих


Пригоди Піноккіо
Ілюстрації Лібіко Марайя
подорожі

Золота рибка по-українськи

Навіть не знала, що в радянські часи Пушкіна перекладали. А тут - видання 1954 року.
Шкода тільки, що без обкладинки. Може, у когось є така книжечка, щоб першу сторінку зісканувати?
Книга А4 формату, досить велика, і ілюстрації на цілу сторінку виглядають дуже фундаментальними. На жаль, у моєму екзеплярі є зсув фарби і малюнки двояться %((

Так от, "Золота рибка" Пушкіна в перекладі Н.Забіли, художники Г.Меліхов, М.Пікалов.


Collapse )
подорожі

Що робити з "подвійними" книжечками?

Друзі,
розбираючи старі дитячі книжечки, виявилось, що деяких є у мене по дві, а то й по три. Я б з задоволенням помінялась із кимось, у кого є схожа ситуація.
Якщо комусь це цікаво, викладу скани таких дублів.
подорожі

Про ілюстрації неілюстраторів на ілюстраціях

Розглядала бібліотечну дитячу книжечку з віршами Грицька Бойка "Диво, диво, дивина" 1979 року видання.Книжечка розмальована якоюсь дитиною. З одного боку, книжка зіпсута, ілюстрацій добре не видно. Принаймі, вони точно поміняли свій сенс, і дитина, розглядаючи такі картинки, задаватиме вже зовсім інші запитання. Але тим не менше саме ці картинки додають книжечці цінності. Вони розповідають про те, якими були дітки 20літньої "давності". Не про що хотіли писати їм дорослі, а що дітям здавалось особливо нечемним, особливо брутальним, що могло, на їхню думку обезчестити книжку, запропоновану дорослими. Розмальовування книжок, - точно заборонений акт, - це прояв власної незалежності, дитячого бунту. І те, чи дитина в своїй максимальній образі скаже про себе: "Мама - свиня!" чи "Мама - сука!", є дуже інформативним стосовно розвитку, моралі не тільки самої дитини, а й всього середовища, в якому вона перебуває. Collapse )
  • fish_ua

(no subject)

Що діється на світі? На світі діються Олімпійські ігри.
І Читанка оперативно реагує.Не менш оперативно Читанка реагує на пошукові запити, які надходять через лічильник. Наші користувачі, спрямовані шкільною програмою, відчайдушно шукають вірші Анатолія Костецького, зокрема Бюро Знахідок. Ми хутенько знайшли їх і виклали.
Кругозір

Шукаємо, купляємо знання

Шановні учасники спільноти!

Компанії Кругозір (http://krugozir.com.ua/ukr/about) для проведення курсів, лекцій та тренінгів на будь-які дитячі теми (для батьків) потрібні спеціалісти.

Формат занять: одноразові, довершені, до 3 годин.
Тематика: практично необмежена, усі теми, що впишуться у формат.
Оплата: за домовленістю.
 
Просимо бажаючих звертатись за контактами, що вказані на сайті (http://krugozir.com.ua/ukr/contacts), питати Лєру Лауду.