?

Log in

No account? Create an account

fish_ua in chytanka_com_ua

Любі читачі!

Тільки днями ми святкували відкриття тисячної книги на Читанці. Але зараз, зайшовши на сайт, ви побачите, що їх знову стало менше. Рівно на 40 книг.

Чому так сталося? Куди поділися книги? Пояснюю.

Ми дотримувалися вільної позиції в тому, що сканувати, не робили різниці між книгами і не добирали між ними правильних і неправильних. Ми сканували все підряд. Зокрема й книги, просякнуті радянською ідеологією.
Дотепер це нікому не шкодило, але зараз ми відчуваємо небезпеку, що ці книги і цю ідеологію намагатимуться знову втелющити нашим дітям. Тож, допоки влада у країні ностальгує за СРСР, ми тимчасово розділ ностальгії прикриваємо.
Відразу заспокою: книги не видалено, а тільки закрито для загального доступу. Коли ситуація нормалізується, найпевніше ми їх знову відкриємо, хоча була ще ідея обмежити доступ до таких книг читачів до 16 років.
Дякую за розуміння.

Comments

Ви б зробили доступ до цих книг хоча б за паролем, чи при доступі запитували б вік користувача. Мені, наприклад, 35 років, навіть майже 36, але так іноді хочеться почитати ті книги, що я колись читав у дитинстві. Деякі в мене були, але загубилися, деякі я брав у бібліотеці. Тому мені ці книги дуже потрібні.
І ніхто не збирається цю ідеологію втелющувати дітям. У мене, наприклад, дітей немає. Якщо дитина сама не захоче, то ніхто їй нічого не втелющить. Більшовицька ідеологія паскудна, це незаперечний факт, але в радянські часи не все було погано. А зараз хіба краще?
доступ до книг видається через це комьюніті або через систему коментування на сайті приватно: Ви можете запитати якісь конкретні книги чи книги певної тематики, якщо вони у нас є - надішлемо. Через пароль можна було би, але це потребує роботи над двіжком, а час на це буде тільки з середини літа.