?

Log in

No account? Create an account

fish_ua in chytanka_com_ua

Любі читачі!

Тільки днями ми святкували відкриття тисячної книги на Читанці. Але зараз, зайшовши на сайт, ви побачите, що їх знову стало менше. Рівно на 40 книг.

Чому так сталося? Куди поділися книги? Пояснюю.

Ми дотримувалися вільної позиції в тому, що сканувати, не робили різниці між книгами і не добирали між ними правильних і неправильних. Ми сканували все підряд. Зокрема й книги, просякнуті радянською ідеологією.
Дотепер це нікому не шкодило, але зараз ми відчуваємо небезпеку, що ці книги і цю ідеологію намагатимуться знову втелющити нашим дітям. Тож, допоки влада у країні ностальгує за СРСР, ми тимчасово розділ ностальгії прикриваємо.
Відразу заспокою: книги не видалено, а тільки закрито для загального доступу. Коли ситуація нормалізується, найпевніше ми їх знову відкриємо, хоча була ще ідея обмежити доступ до таких книг читачів до 16 років.
Дякую за розуміння.

Comments

я тобі скину усі 12 місяців які у нас є
Це підкуп, ага! Мене так просто не купиш! (А шо ше є?)
ми не видалятимемо, просто лежатимуть легші файли - без історій про лєніна і теде - але з історіями і оповіданнями і чудовими ілюстраціями
там все одно ілюстрацій ніколи не було, виключно якісь савкові фото чи шось подібне.
(це був щойно досягнутий компроміс)
Слухайте, ну це ж цензура в чистому вигляді!
Давайте ще на групових фотографіях типу "Скрипник і Хвильовий" будемо Скрипника замазувати, як ото в 30-50 роки.

Історія про Леніна - це пам"ятка про те, як не треба робити. Вони такі солодко-гидотні - як от зараз казочки про Шевченка. Людині розумній буде достатньо, а нерозумні собі чтиво на "Читанці" не шукають.
що ж, ти правий. Піду напишу Татяні, щоб дарма не возилася.
Тобто цензура скасовується? Чи таки буде "спецхран" ?
цензура скасовується і буде спецхран до шістнадцяти
уявляю собі розчарування тих, хто купиться на напис "тільки після 16...", але знайде там не порнуху, а книжки про Леніна )))))))))))
так їм і треба) хто нормальний піде на сайт дитячої літератури за порнухою?
А перевіряти ж як?

І, чесно кажучи, СРСРовськими примочками у нас в основному цікавиться якраз старші хлопчики й дівчатка - які вже даааавно закінчили школу. А дітям - то чиста абстракція двадцятилітньої давності.