?

Log in

No account? Create an account

fish_ua in chytanka_com_ua

Любі читачі!

Тільки днями ми святкували відкриття тисячної книги на Читанці. Але зараз, зайшовши на сайт, ви побачите, що їх знову стало менше. Рівно на 40 книг.

Чому так сталося? Куди поділися книги? Пояснюю.

Ми дотримувалися вільної позиції в тому, що сканувати, не робили різниці між книгами і не добирали між ними правильних і неправильних. Ми сканували все підряд. Зокрема й книги, просякнуті радянською ідеологією.
Дотепер це нікому не шкодило, але зараз ми відчуваємо небезпеку, що ці книги і цю ідеологію намагатимуться знову втелющити нашим дітям. Тож, допоки влада у країні ностальгує за СРСР, ми тимчасово розділ ностальгії прикриваємо.
Відразу заспокою: книги не видалено, а тільки закрито для загального доступу. Коли ситуація нормалізується, найпевніше ми їх знову відкриємо, хоча була ще ідея обмежити доступ до таких книг читачів до 16 років.
Дякую за розуміння.

Comments

В даному випадку в наших інтересах не сидіти собакою на сіні, а таки дочекатися часів, коли ці книги цікавитимуть тільки тих, хто хоче згадати дитинство. Ми їх своїми руцями сканили, тратили час і сили, повірте, відчуття даремно проробленої роботи нікого не тішить.
А то наче я їх не сканив, і моїх книжок на Читанці немає!
Я розумію, що це такий жест, але - будь ласка! - залишимо драматизм для політиків і політиканів.
ну то і маєте розуміти, що не в наших інтересах пускати свою ж роботу намарно. Драматизм - це коли вчора тістечко лежало на столі і нікого не цікавило, а сьогодні варто було його комусь захотіти ззісти - відразу ж купа претендентів)
Тут таке - що один раз у мережу потрапило, звідти вже не виколупати. Як якому Семипопенку треба буде - він знайде.

Але хіба статистика завантажувань показує бодай якесь істотне збільшення "претендетів"? Та навряд!

Замініть просто теґ: замість "Ностальгія за СРСР" щось на зразок "Недавня історія" - та й все!