?

Log in

No account? Create an account

fish_ua in chytanka_com_ua

Любі читачі!

Тільки днями ми святкували відкриття тисячної книги на Читанці. Але зараз, зайшовши на сайт, ви побачите, що їх знову стало менше. Рівно на 40 книг.

Чому так сталося? Куди поділися книги? Пояснюю.

Ми дотримувалися вільної позиції в тому, що сканувати, не робили різниці між книгами і не добирали між ними правильних і неправильних. Ми сканували все підряд. Зокрема й книги, просякнуті радянською ідеологією.
Дотепер це нікому не шкодило, але зараз ми відчуваємо небезпеку, що ці книги і цю ідеологію намагатимуться знову втелющити нашим дітям. Тож, допоки влада у країні ностальгує за СРСР, ми тимчасово розділ ностальгії прикриваємо.
Відразу заспокою: книги не видалено, а тільки закрито для загального доступу. Коли ситуація нормалізується, найпевніше ми їх знову відкриємо, хоча була ще ідея обмежити доступ до таких книг читачів до 16 років.
Дякую за розуміння.

Comments

Я тут не дуже й так давно, але як на мене, то добре зробили. Зараз дуже важкий час, зомбація пре з усіх дірок. Треба перечекати. Ну, а хто резистентний що до зомбації, то вам дійсно зробили гарну пропозицію скинути в приватну скриньку. Прошу нікого не ображатись, це лише моя думка.
До всіх з повагою Вікторія.
Знаєте, воно всьо так починається: спершу буцімто "як виняток", потім "на деякий час", потім "за узгодженим порядком", і, нарешті, "немає нічого постійнішого за тимчасове".

Я ще розумію, щоб на "Читанці" раптом стався розгул про-радянських пристрастей - з боями у коментарях, атаками роботів, бурмотінням тролів та іншими радостями мережевої війни.

Але ж немає цього! Для чого робити заборону ось просто так?
В даному випадку в наших інтересах не сидіти собакою на сіні, а таки дочекатися часів, коли ці книги цікавитимуть тільки тих, хто хоче згадати дитинство. Ми їх своїми руцями сканили, тратили час і сили, повірте, відчуття даремно проробленої роботи нікого не тішить.
А то наче я їх не сканив, і моїх книжок на Читанці немає!
Я розумію, що це такий жест, але - будь ласка! - залишимо драматизм для політиків і політиканів.
ну то і маєте розуміти, що не в наших інтересах пускати свою ж роботу намарно. Драматизм - це коли вчора тістечко лежало на столі і нікого не цікавило, а сьогодні варто було його комусь захотіти ззісти - відразу ж купа претендентів)
Тут таке - що один раз у мережу потрапило, звідти вже не виколупати. Як якому Семипопенку треба буде - він знайде.

Але хіба статистика завантажувань показує бодай якесь істотне збільшення "претендетів"? Та навряд!

Замініть просто теґ: замість "Ностальгія за СРСР" щось на зразок "Недавня історія" - та й все!
Аби скинути в приватнку скриньку, треба спершу знати, що така книжка таки є, хоча пошук її не показує :-)
нас і так постійно запитують про наявність тої чи іншої книги у планах, у колекціях, просять відшукати. Що заважає спитати, справді? Тут чи в коментарях. Ми всім відписуємо.
я тобі скину усі 12 місяців які у нас є
Це підкуп, ага! Мене так просто не купиш! (А шо ше є?)
ми не видалятимемо, просто лежатимуть легші файли - без історій про лєніна і теде - але з історіями і оповіданнями і чудовими ілюстраціями
там все одно ілюстрацій ніколи не було, виключно якісь савкові фото чи шось подібне.
(це був щойно досягнутий компроміс)
Слухайте, ну це ж цензура в чистому вигляді!
Давайте ще на групових фотографіях типу "Скрипник і Хвильовий" будемо Скрипника замазувати, як ото в 30-50 роки.

Історія про Леніна - це пам"ятка про те, як не треба робити. Вони такі солодко-гидотні - як от зараз казочки про Шевченка. Людині розумній буде достатньо, а нерозумні собі чтиво на "Читанці" не шукають.
що ж, ти правий. Піду напишу Татяні, щоб дарма не возилася.
дякую за підтримку) я саме так і міркую