?

Log in

No account? Create an account

fish_ua in chytanka_com_ua

Любі читачі!

Тільки днями ми святкували відкриття тисячної книги на Читанці. Але зараз, зайшовши на сайт, ви побачите, що їх знову стало менше. Рівно на 40 книг.

Чому так сталося? Куди поділися книги? Пояснюю.

Ми дотримувалися вільної позиції в тому, що сканувати, не робили різниці між книгами і не добирали між ними правильних і неправильних. Ми сканували все підряд. Зокрема й книги, просякнуті радянською ідеологією.
Дотепер це нікому не шкодило, але зараз ми відчуваємо небезпеку, що ці книги і цю ідеологію намагатимуться знову втелющити нашим дітям. Тож, допоки влада у країні ностальгує за СРСР, ми тимчасово розділ ностальгії прикриваємо.
Відразу заспокою: книги не видалено, а тільки закрито для загального доступу. Коли ситуація нормалізується, найпевніше ми їх знову відкриємо, хоча була ще ідея обмежити доступ до таких книг читачів до 16 років.
Дякую за розуміння.

Comments

12 місяців можна і в приватному порядку на пошту скинути) кинь мейлом на приватні повідомлення
Нє, ну тут справа принципу.

Який сенс у цій акції? Що, депутат Семирученко(чи як там його, який за Союз агітує) ходить за натхненням за "Читанку"? Чи може сусідські спецслужби радісно звантажують з сайта гігабайти радянських книжок, аби довести, що газова система належить "Газпрому"? Чи може, в тих книжках міститься інструкція по перерозподілу власності на користь відомо кого?

І чому саме 40? Та в майже кожній книжці, яка випущена у СРСР і призначена для дітей старшого віку, є згадування і Леніна, і партії, і СРСР! Я вже не кажу про піонерію і жовтенятію.

От як статистику завантажень подивитись - що, останнім часом ці книжки стало страшно популярними, чи що?

Який сенс цього рішення?
депутат семирученко скаже: все це є у вільному доступі, товариші вихователі дитсадків, я сам бачив, беріть та читайте. Сорок книг - стільки у нас назбиралося, це випадкове число.
Який сенс Вашого принципу? Ви хочете мати книгу? Ні, не хочете.
Та хочу, хочу, скиньте на sirozhagladkov@yandex.ua :-)

От відверто кажучи: сумніваюсь я, що депутат Семипузенко навіть слово таке українське знає - "Читанка".

До того ж, я пам"ятаю, що теґ "Ностальгія за СРСР" було розставлено досить довільно - там майже напевно повно непричетних.

Ну і ще раз повторюю: з СРСР сучасна ситуація не має нічого спільного; краще тоді вже усі книжки про жадібнючих і багатючих видалити - щоб діти, значить, такими не виросли.
депутат семивушенко напевне має помічників, які регулярно шерстять в інтернеті його прізвище і репутацію, щоб не пропустити момент, коли депутатові семип"ятченку найдоцільніше балотуватися в президенти. вони ж займаються і іншими мережевими розвідками. Сама знаю людей, які робили в той чи інший період таку роботу.
І до чого тут пара старих нещасних книжок з "Читанки"?

Ну будь ласка, давайте не будемо організовувати "спецхран". Ці всі "спецхрани" для невинної літератури - то якісь такі негарні асоціації викликає.
І до чого тут пара старих нещасних книжок? Хіба вони пропагують ідею всесвітнього Газпрому?