Жозефіна Арнольдівна Капусняк (marmuletka) wrote in chytanka_com_ua,
Жозефіна Арнольдівна Капусняк
marmuletka
chytanka_com_ua

Подаруй дитині книжку

ЗБИРАЄМО КНИЖКИ для дітей-сиріт!!!

В ці дні триває благодійна акція «Подаруй дитині книжку», яка розпочалася 30 березня і завершується 30 квітня. Зібрані книжки передаватимемо дітям 1 травня, під час Фестивалю дитячого читання "Форум видавців - дітям у Львові, в Палаці Мистецтві.

Мета акції - зібрати 100 тисяч книжок для дітей з дитбудинків, інтернатів, малозабезпечених та багатодітних родин. Всього на Львівщині за різними оцінками від 25 до 35 тисяч таких дітей.

Акція проводиться щорічно, починаючи з 2005 р., з ініціативи громадської організації "Форум видавців"

За всю історію Акції найбільше коштів на закупівлю книжок свого часу пожертвував Святослав Вакарчук – 50 тисяч гривень (у 2006 році), на які були закуплені книжки і передані у вибрані дитячі будинки (по 1 в кожній області України).

До Акції приєдналися: Наталка Карпа, Руслана, Павло Табаков, «Піккардійська терція», Андріана, Людмила Ясінська, Владіслав Левицький, Ірина Федишин, Олена Корнєєва, Олеся Киричук, Андрій Заліско, Остап, Назар Савко, Андрій Князь.

Також ініціативу проявило Львівське астрономічне товариство, яке планує передати у кожен сиротинець енциклопедію «Український космос».

ЗАПРОШУЄМО усіх небайдужих долучитися до акції і принести книжки у Львові до «Музей Ідей» (вул. Валова, 18а, щодня без вихідних з 11:00 до 22:00) або у будь-яку публічну бібліотеку Львова, а в Києві - в офіс ГО "Центр суспільного розвитку" (Бесарабська площа, 9/1, оф.3, з 11.00 до 19.00 в будні).

Якщо ж благодійник не має змоги подарувати книгу, але бажає внести свою лепту у добру справу, він може:
переказати кошти на рахунок №26004238173001
в ЗГРУ КБ «Приватбанк» м. Львова,
МФО 325321, ЗКПО 20848643,
отримувач коштів – ГО «Форум видавців,
призначення платежу – на благодійну акцію «Подаруй дитині книжку».

Акція проводиться з ініціативи ГО «Форум видавців».

Детальніше про акцію на сайті www.bookforum.com.ua/charity
Довідки за телефоном 032-2764152, 0937217205
E-mail: podaruj.knygu@gmail.com
Координатор акції Яна Крижановська
Subscribe

 • Хто автор цього вірша? (чи віршу)

  Шановне товариство! Допоможіть, будь ласка, ідентифікувати автора цього вірша про маму: Я ще малесенька мамина доця Дай мені, Боже, краплиночку…

 • (no subject)

  Давно не читала статистики пошукових запитів до Читанки. А дарма. З ростом популярності ресурсу і веселого теж стає дедалі більше. вiдгук на казку…

 • (no subject)

  Відсьогодні на Читанці ставлю перед собою нову задачу - тексти. Деякі зі свіжовідсканованих книжечок буду розпізнавати. Не зовсім чемно з погляду…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment