256irisiv (256irisiv) wrote in chytanka_com_ua,
256irisiv
256irisiv
chytanka_com_ua

Ілюстратор Альфред Львов

Якось мене вразила одна дитяча книжечка тим, як зрозуміло, просто і красиво було у ній зображено інших, відмінних від нас людей. Поясню: книжечка написана вірменським автором Хажаком Гюльназаряном, дитячі оповідання про звичайнісінькі такі собі дитячі дні, переживання, пригоди. Легка, тепла і близька книжечка. Однак, є ряд у ній ряд особливостей: діток називають дивними для наших вух іменами "Артутік", "Грачік"; бабуся внука ласкаво кличе "балік-джан"; сплеснувши долонями, речення починають з "Вай!.." і так далі. Виникає несвідомий висновок після прочитання про те, що люди можуть бути різними, але почуття та переживання у них одні.
Так от, що вразило найбільше - як гарно таку відмінність і схожість було передано ілюстраціями. Такі типажі! Так просто і гарно можна зобразити власне ось цю різницю між національностями! Я була впевнена, що художник - також вірменин, який звик малювати людей з горбатими носиками та чітко промальованими бровами.А от і ні! Художник - Альфред Львов. Про якого я нічого не можу знайти в неті, крім кількох його книжок на Читанці та ще однієї у мене.
Може, хтось щось ще може про нього додати?Кому цікаво, прошу качати:

"Як я загубився" Хажак Гюльназарян та "Гиля, гуси, додому!" Українські народні ігри.А це книжечки з Читанки, ілюстровані А.Львовом:

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments