?

Log in

babykiki

marmuletka in chytanka_com_ua

ПОДІЛИТИСЯ КНИЖКОЮ

Якщо Ви хочете поділитися з нами книжкою і маєте можливість її відсканувати, ми будемо дуже вдячні, не кажучи вже про дітей, які зможуть її прочитати.

1. Перевірити, чи справді на сайті немає цієї книги. Скористайтеся пошуком на сайті (важлива деталь, цей пост написано на майбутнє, сайт поки що не функціонує, тому пишіть назву книжки у коменти, щоб перевірити її наявність)

2. Якщо книжка містить багато ілюстрацій, краще зберегти її у форматі djvu, а якщо багато тексту - надсилайте її нам у форматі txt. Ілюстрації можна скомпонувати так само у підшивку djvu або окремими малюнками.

3. Скануючи для djvu, вибирайте резолюцію 300 і формат tiff.
4. Для конвертації в формат djvu найкраще підійде програма DjVu Solo. Завантажити її можна, наприклад, тут.
5. Конвертація:
  • Відкрийте у програмі DjVu Solo першу сторінку, яку ви відсканували у форматі tiff (пильнуйте, щоб тип файлів, які збирається відкрити програма, був вказаний відповідний).
  • Ліворуч ви побачите зменшену копію малюнка. Натисніть правою клавішею мишки і виберіть "додати сторінки після..." (Insert Page(s) After)
  • Знову виставте тип файлів tiff і виділіть усі малюнки крім першої сторінки. Натисніть "Відкрити"
  • Уважно подивіться, чи у правильному порядку вишикувалися сторінки. За потреби їх можна міняти місцями, просто пертягаючи у лівій колонці на потрібне місце.
  • Коли все готово, в меню "Файл" виберіть "декодувати в djvu" (Encode As DjVu)
  • Виберіть Bundled
  • Назвіть файл латиничними літерами без пропусків
  • Виберіть Scanned
6. Викладіть готовий файл або архів з файлами у будь-яке доступне місце. Бажано щоб це було відкрите місце, яке не потребує реєстрації або складних маніпуляцій. Рапідшара не підійде.
7. Повідомте нас, де можна забрати файл і яку саме книгу ви пропонуєте у коментарі до цього посту або за адресою tettianam@gmail.com

Comments

Завантажила три книжечки: Білинка і Рожинка, Діти і радіація і Євангельські притчі для дітей
Відсканувала ще "Злотовлоску" і гарнесеньку книжечку з англійської мови для малюків американського видавництва (не знаю, може то кримінал, але книжка видана більше 15 років тому). Поки що не вантажиться, але як заллю, то повідомлю))
ой дякую.
але посилання чомусь не відкриваються
навіть звідси
http://fileshare.in.ua/search.aspx?word=bilynka&x=0&y=0&category=&size=&age=
файли там невеличкі, можна мені їх на почту кинути?
tettianam@gmail.com
перезалила, бо той файлообмінник щось навернувся((
Англійська
Білинка і Рожинка
Діти і радіація
Злотоволоска
Притчі
боже, який клас!
у мене була книжка про Біляночку і Рожинку. які предкрасні ілюстрації!
дякую. сьогодні викладу.
превед!
закачала "Казки" Лепкого. якість не дуже - вона в мене від природи була кривенька)) але читати можна
дякую!
сьогодні ж викладу.
Іринчин сон: http://fileshare.in.ua/2035710
дякую!
дякую!
Я там посилання на книжечку надіслав на адресу tettianam@gmail.com. Чи ви його отримали? Виклав на яндекс, сподіваюся то не надто ненадійно.
Терен Віктор. Котилася горошина. Віршована казка для молодшого та середнього шкільного віку. Художник Радна Сахалтуєв. Київ. 1985
DJVU 12МБ: http://www.onlinedisk.ru/file/241717/
Дуже дякую!

(Юзерпика просто клас!)
Знову Валерій Горбачов: Кому дістався гостинець?

Але..

  1. Якість оригіналу прикра -- колись я багато його читав!

  2. Відсутній передостанній аркуш -- невідомо, що трапилось із Хрюшею-чемпіоном..


Якщо вдасться знайти нестачу, то через тиждень поновлю файл і дам знати.
Дуже дякуємо! Комікси про Хрюшу - це просто клас. Маємо надію, що ви знайдете і передостанню сторінку.
Готово!
привіт, я тут таки знайшла Глазового "Про Сергійка-нежалійка та клоуна Бобу". Поклала тут http://www.onlinedisk.ru/file/297300/
Прошу "Старі друзі" - текст Маківчука і Глазового, а ілюстрації Карлова. http://www.onlinedisk.ru/file/298728/

Подивилась, що кудись не туди кинула лінк про Глазового (Боба), повторю - http://www.onlinedisk.ru/file/297300/
Українсбкі прислів'я та приказки. Живописні ілюстрації на всю сторінку :)
http://www.onlinedisk.ru/file/309710/
Дякую. Крута книжка.
Знайшла книжку Радлова "Рассказы в картинках" моїх улюблених 50х років. Хоча текст там і російською, але його дуже мало. Просканувала свою, потім в неті надибала готовий дежавю.. Кинути вам? http://picasaweb.google.com/HMuzychuk/dnWwj?feat=directlink
) Книжка класна, але ми її викладемо пізніше, коли стане менше україномовних як приклад чудових ілюстрацій.
Моя пошта tettianam@gmail.com
Можна напряму туди.
Д.Демерджі "Друзі" http://www.onlinedisk.ru/file/317521/
Л.Глібов "Квіткове весілля", іл. Л.Григор'євої, 1958
http://www.onlinedisk.ru/file/319738/
"Довбушеві скарби" А.Волощака, худ. Софія Караффа-Корбут, Каменяр 1976 http://www.onlinedisk.ru/file/319760/
"Летимо до Арктики!" Ю.Ярмиш, іл.А.Василенка http://www.onlinedisk.ru/file/365482/
http://www.onlinedisk.ru/file/367813/ "Як я загубився" Хажак Гюльназарян
http://www.onlinedisk.ru/file/367826/ "Гиля, гуси, додому!" Українські народні ігри
і я вже раніше давала Грицька Бойка "Диво, диво, дивина" http://www.onlinedisk.ru/file/365584/
Завантажив книжку

http://fileshare.in.ua/3262803
Текстовая ссылка:
Neznaiko_v_sonyachnomu_misti.djvu на FileShare.in.ua

Автор: Микола Носов
Художники: Кіра і Віктор Григор'єви
Видання: «Веселка», 1977
Величезне дякуємо!
Побачив, що в вас ще нема серед літери Г, тому відсканував 2 книжки:

1) Ярослав Гашек "Пригоди бравого вояка Швейка" (720 сторінок) http://fileshare.in.ua/3470937
2) Герхард Гольц-Баумерт "Альфонс Ціттербаке" (десь 120-160 сторінок) http://fileshare.in.ua/3470942

Художників забув списати, нібы українські, всередині вказані.
суууупер!
дякуємо!
Помітив серед завантажених книжок, що в вас не кращі видання:

"Сто приорй Барвінка й Ромашки" (браку. останньї сторінки з текстом, перепльоту, нема кольорових вклейок, що є у вашому двотомнику Чалого та моїй книжці)

"Пригоди Цибуліно" (це гарне видання, але штамп бібліотеки, ще нема кольорових вклейок, що відмалювали ті киівські художники поверх ч/б Сутєєва).

Тому учора відсканував й розміщую:
Цибуліно: http://fileshare.in.ua/3512258
Барвінок: http://fileshare.in.ua/3512262
Дуже дякуємо!
Доброго дня! Я присвятив книжечку для своєї небоги Оленки, написав трохи віршів та казку. Проте я не проти поділитися нею і з рештою світу. Це моя перша спроба писати для дітей, тож я готовий до критики. Якщо комусь цікавов почитати - кидаю посилання на файл: http://upload.com.ua/get/901984731/Дитяча книжечка.pdf ..... Із будь-якими питаннями звертайтесь на alexmentzer@i.ua .... Заздалегідь вдячеий за увагу))

Дитячі книжки

Доброго дня, панянки з Читанки! :)

Насамперед висловлюю подяку за Ваш сайт! Потрапив на нього випадково - задався метою знайти "Спритного Муравлика" Ондржея Секори. У нас збереглося видання ще 1965 року ("Веселка"), але у ньому тільки друга частина ("Муравлик на службі"). Цю річ із задоволенням слухала свого часу моя донька (зараз їй 12). А от зараз виявив бажання послухати (вже вдруге) 6-тирічний син (зараз він хворіє, тож замість безперервного перегляду мультиків слухає казки). Тому з радістю і вдячністю до Вас скачав повну версію твору (1971 р.в.). Разом з тим, перевіряючи наші казочки на наявність на Вашому ресурсі, теж із певною цікавістю натрапив на "Вовків" Степана Руданського. Українською це видання у нас є, а от німецькою - це знахідка! Адже мої діти вивчають німецьку, а дружина - навчає...

Re: Дитячі книжки

Доброго дня!
А ви можете залишити мені свій імейл, щоб я могла узгодити з вами питання з приводу вашої нам допомоги і нашої вам подяки за це?
Або напишіть напряму на tettianam@gmail.com

Дитячі книжки (2)

Тепер дозвольте викласти перелік видань, яких немає на Вашому ресурсі (згідно з результатами пошуку, як Ви рекомендуєте):
1) "Гуси-лебеді". Російська народна казка. Для дошкільного віку. Переклад Наталі Забіли. Малюнки Ксенії Єршової та Ігоря Єршова. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1978.
2) Дмитро Чередниченко. "Гарна моя казочка?". Літературно-художнє видання. Вірші для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Художник - К. Єрохіна. Видавництво "Ґроно". 1988.
3) "Казка про яйце-райце". Українська народна казка в обробці Наталі Забіли. Малюнки Олександри Павловської. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1976.
4) Аркадій Гайдар. "Казка про Хлопчиша-Кибальчиша". Для дошкільного віку. (Переклад з російської Григорія Кулінича. Малюнки Володимира Савадова). Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1980.
5) Тетяна Лисенко. "Книжка про неслухнясиків". Літературно-художнє видання. Вірші для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Художник - М. Баликін. Видавництво "Преса України". Київ. 1998.
6) Григорій Епік. ""Роменова абетка" з Соловків". Для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Упорядкування та передмова Сергія Гальченка. Художнє оформлення Івана Гаврилюка. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1993.
7) Українські народні загадки.Ілюстровані - без титульної сторінки...
8) "Брати-місяці". Словацька народна казка. Для дошкільного віку. Переклад із словацької Дмитра Чередниченка. Малюнки Ольги Якутович. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1981.
9) Ігор Калинець. "Книжечка для дзвінки". Вірші та казки. Для молодшого шкільного віку. Художник Наталія Кохаль. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1991.
10) "Снігуронька". Російська народна казка. Для дошкільного віку. Переклад з російської Наталі Забіли. Малюнки Миколи Пшінки. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1976.
11) М. Ю. Лермонтов. "Бородино". Стихотворение. Для Младшего школьного возраста. Художник В. Шевченко. Ленинград, "Детская литература". 1984.
12) "Морозко". Російська народна казка. Для дошкільного віку. Переклад з російської Наталі Забіли. Малюнки Ксенії Єршової. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1978.
13) Українська народна казка "Лисичка-сестричка і вовк-панібрат". Малюнки Аркадія Мільковицького. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1975.
14) "Казка про жар-птицю та вовка". Українська народна казка. Для дошкільного віку. Художник Ніна Денисова. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1979.
15) Чарлз Діккенс. "Чарівна кісточка". Казка. Для молодшого шкільного віку. Переказ з англійської Ольги Ночевої. Малюнки Ніни Котел. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1979.
16) Захаріус Топеліус. "Казка про старого гнома". Для дошкільного віку. Переказ зі шведської Ольги Сенюк. малюнки Катерини Штанко. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1981.
17) "Добрі друзі", Вірші для дітей. Літературно-художнє видання. Для дошкільного та молодшого шкільного віку. Художник Кіра Ростопчина. Видавництво "Лелека". 1999.
18) "Забавлянки". Літературно-художнє видання. З фольклорних джерел. Для дошкільного віку. Художник Любов Андрощук. Видавництво "Гроно". 1998.
19) "Казка про Івасика". Українська народна казка. Для дошкільного віку. Художники Людмила Кирєєва та Валерій Мелещенков. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1978.
20) Олександр Авраменко. "Пригоди білої ромашки". Казка. Для дошкільного віку. Художник Софія Іпатьєва. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1978.

Дитячі книжки (3)

21) И. С. Тургенев. "Муму". Рассказ. Для младшего школьного возраста". Рисунки Ольги Якутович. Киев, "Веселка". 1981.
22) "Батьківські поради". Українські народні казки. Для молодшого шкільного віку. Записав та упорядкував Петро Пойда. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1978.
23) Братья Гримм. "Горшок каши". Сказки. Пересказ с немецкого А. Введенского под редакцией С. Маршака. Москва, "Детская литература". 1988.
24) "Півник і двоє мишенят". Українська народна казка. Для дошкільного віку. Художник наталя Сердюкова. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1992.
25) "Казка про липку і зажерливу бабу". Українська народна казка. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1975.
26) "Хоробрий півник". Білоруська народна казка. Для дошкільного віку. Переклад з білоруської Григорія Півторака. Малюнки Ольги Яблонської. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1977.
27) "Бджола мала, а й та працює". Українські народні приказки. Для молодшого шкільного віку. Малюнки Віктора Григор'єва та Кіри Полякової. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1978.
28) Марія Павленко. "Заячий холодок". Вірші. Для дошкільного віку. Художник Лариса Годун. Видавництво дитячої літератури "Веселка". Київ. 1979.
29) Панас Мирний. "Морозенко". Для молодшого шкільного віку. малюнки Ів. Філонова. Державне видавництво дитячої літератури УРСР. Київ. 1957.

Якщо до будь-якого (чи яких) із цих видань є інтерес, то візьмуся за їх сканування, форматування та викладення для Вашого ресурсу. Чекаю відповіді...

З повагою,
Віталій, м. Івано-Франківськ
http://www.onlinedisk.ru/file/608294/

Міфи Давньої Індії - Наливайко С.І. - Веселка, 1992

P.S. Ви б зробили для сайту хоча б поштову скриньку бо що б надіслати книжку треба реєструватись в соціальній мережі.
Дуже дякуємо!
На майбутнє - адреса tettianam@gmail.com
доброго дня.
відсканувала одну з улюблених своїх ще дитячих книжечок - забирайте.
http://mariroz.com/marshakVidOdnogoDoDesiaty.djvu

Також, якщо вас цікавить, можу запропнувати вам хостінг та допомогу по програмуванню. Якщо потребуєте - відпишіться.
Ой супер! Така чудова книжка.
Дуже дякуємо!

Журнал "Дитячий Розвивайко"

ссилка на журнал українською мовою

http://razvivashka.com/sites/default/files/journals/ukr/magazine27_ukr1.pdf

книжка "Слобожанські казки" Бориса Крауша

Відсканував книжку "Слобожанські казки" Бориса Крауша (1993 року). Надіслав Вам на пошту tettianam@gmail.com а також виклав тут:
https://docs.google.com/folder/d/0B1US3RNwk0kXdlBSNDBEZkRaaVk/edit

PS: скани не дуже хорошої якості. Якщо хтось (з Києва) має бажання краще зробити, можу книжку позичити.

Edited at 2012-10-20 03:56 pm (UTC)
“Квітка щастя” та “Зачаклована карета”. Вони тут http://pl.scribd.com/doc/101533793/%D0%9A%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%89%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8F http://pl.scribd.com/my_content
Ссылка на книгу Андрія М"ястківского "Вітрячок"
http://files.mail.ru/9A865183810949E0873AB13DAC846446

В наличии сканы книги "В країні сонячних зайчиків" Нестайка, самое первое издание с иллюстрациями Чернухи 1959 год. Но проблема состоит в том, что программа по конвертации файла у меня постоянно зависает при обработке больших файлов. В общей сложности сканы книги весят полтора гигабайта. Если вам интересна такая книга, могу скинуть ссылку на архив со сканами, сами обработаете их тогда.

http://files.mail.ru/AAB309C6B1DB4736BC405C4415AA6820
Будьте добры, обновите ссылку на первое издание Нестайко, или скиньте мне на bodich78@i.ua - попробую помочь обработать
К сожалению, на мэйл ру нет возможности восстановления ссылок, а исходника со сканами у меня уже нет.